Fórum

Příspěvky

Lukáš

15.7. 2019 / 21:27:41

Zdravím, pánové, už léta mám takový sen - naučit se na klavír vaši geniální Lanovku. Snažil jsem se hledat, jestli se náhodou nedají někde sehnat noty, ale zatím marně. Poradíte prosím?

Martin Pánik

8.7. 2019 / 07:15:08

Ahojte Buty
Kto zvučil váš koncert na námestí v Nitre?Ak to bol váš zvukár mali by ste ho vymeniť.
Prebasované,zbytočne hlasné,spev nezrozumitelný.Bol to len taký rachot.Kupodivu posledná pesnička-prídavok mala zvuk ovela lepší.
Muzike zdar.
Martin

Petra

3.7. 2019 / 12:21:28

Radečku,

mnoho zdraví, jak duševního tak fyzického, přeji k Vašim dnešním jmeninám já. Pusinku :*

Petra

29.6. 2019 / 08:43:29

Drazí moji krásní,

lístky na letní koncert na Pirkštejn seženu na místě? Děkuji převelice za odpověď.

Petra

6.6. 2019 / 12:16:20

A už se ten demon ztrácí? Odejde, jednoho dne ano, nemám strach! On a jiní trpí syndromem boha, nevyléčitelná choroba, ale není věčný! Jenže se zas objeví další ´mesiáš´a dokud bude na světě víc hlupců, než chytráků, svět se nikdy neuzdraví! I přesto se mi tu žije hezky, Vám ne?

pastos

5.6. 2019 / 22:37:41

Pane ? A vy máte tu svoji demonstraci kde ?

Hanyz

4.6. 2019 / 15:18:51

Ahoj milé Buty. Koncerty nejsou v plánu žádné? Je třeba plánovat dovolenou, tak ať o něco nepřijdu :-)

Karel Kula

3.6. 2019 / 23:42:57

Dobrý večer BUTY. Ani nevím proč, začal jsem uvažovat nad tím, jaký playlist bych zvolil být Vámi na zítřejší Václavák - ovšem zcela subjektivně samozřejmě - takže kdokoliv jiný by logicky zřejmě volil zcela jinak... Mě by vzhledem k situaci sedly tyhle písně:
Vodevzdej - Tytrlyjada - Ahoj, máš hlad - Tisíc korun - v podstatě celé Votom tak nějak vystihuje ten náš současný deprimovaný "naturel" (i když vešina asi jezdí na natural) - jako jedinou mimo toto album bych volil píseň Do Ruska... Vystoupit na festivalech politické písně je vždy vošajstlich, zvlášť u nás kde se to řeže hlava nehlava. Můj osobní názor je, že AB je sice totálně nevhodná a škodící figura, ale příčiny toho proč lidé ve volbách volí tak jak volí (zvláště v regionech) jsou mnohem hlubší a mnoho z nich leží ve městě, kde se bude zítra masově demonstrovat... Zítra Vás tedy čeká pěkné maso - a to je ta nejdokonalejší hmota - píchnul bych do nás všech... PS: Toho Topolánka si u Vás moc dobře pamatuji a nezapomínám - káždý máme svůj díl naivity a i já kdysi hájil inženýra Klause - a teď mačkám Pause. Zdar

Richard Lorenz

3.6. 2019 / 14:57:42

Zdravím vás BUTY, reaguji na vaše zítřejší vystoupení na demonstraci proti Babišovi.

Musím dodat, že se Babiše nezastávám " v údajně evidentních lumpárnách", ale co je mnohonásobně evidentnější zločin který se doposud nerozebíral a neprotestovalo se je zločin našeho společného partnera v NATO -( USA )

Bude tomu už 18 let co provedli teror ve své zemi ve jménu islámu a nikdo už neřeší jak k tomu mohlo vůbec dojít, že se nechali 3x obelstít primitivními teroristy ? !

Že by vojensky nejmocnější Amerika byla natolik neschopná uhlídat si vzdušný prostor ? !!!

Kdy už konečně zorganizujete také protest proti neschopnému partneru v NATO -( USA ) ? !
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Máme-li opravdu ještě svobodu v projevu slova pak mi určitě odpovíte.

Prosím vás o odpověď na můj E-mail.

S pozdravem, Richard Lorenz.
------------------------------------

Petra

26.5. 2019 / 19:22:50

Milé kvinteto di Buty

...já nenašla v pátek odvahu, ale Vám pánové, díky za snahu :) S tím pátým géniem, co se k vám přidal by se třeba i ten Slimák dal zas vytáhnout ze šuplíku? Už je mi hloupé, stále jen chválit, ale v dnešním světě je to potřeba...chvála Vám! A nebyl to ani zas takovej punk, jak jsem na Kozu čekala ;) Ta sóla Vás všech jsou opravdu kloboukdolová. A nemusím se snad ani zmiňovat kde mě lochtá, když pějete Radku....no zase skvělá práce pánové! Díky díky díky a pusinku

1 2 3 4 5 6 188

Napiš svůj příspěvek

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Lukáš /15. 07. 2019/ Zdravím, pánové, už léta mám takový sen - naučit se na klavír vaši geniální Lanovku. Snažil jsem se hledat, jestli se... více