Fórum

Příspěvky

Honzys

29.4. 2018 / 00:24:41

Ahoj bando! Mám toho na srdci strašně moc, ale furt mi v hlavě tepe Tlustá paní řízlá Šavlovým tancem a brutální punkmetalovou smrští, následovaná luxusním Kaprem. Tohle budu z hlavy dostávat kurevsky dlouho :-) Zdravím zbytky vašeho testosteronu!!! A ještě doplním, že budete-li někdy zase hrát v nějakém Ostravském klubu, tak bych prosil Čůrky ;-)

Lumír

28.4. 2018 / 11:47:12

Ještě jednu věc mám na srdci, krom šelestu, před léty, nebudu psát kdy, jsem byl v Pardubicích na Dubině na AG Fleku. Vlasta tam uvedl dva mladé chlapce ze svého doprovodu s tím, že to je jeden z posledních (možná i poslední???) koncertů s nimi, že hoši jdou dál a to se svojí skupinou. Hrál se pak Silnější kluk a Vrána, kdy oba muzikanti - kytarista a bubeník (to jsem nemohl opominout - jako Šimek s Grosmannem - harmonikář a dirigent...), dělali co mohli... A hele, Buty jsou legenda a tenhle příběh, kdybych u něj nebyl, bych nikomu nevěřil :o).
Tak ať to šlape dál a co nejlíp!!!

pastos

28.4. 2018 / 01:00:53

Díky ! Byli jste super !

Lumír

27.4. 2018 / 08:16:48

Hezký den
Pánové, Litomyšl sice nebyla v sále úplně plná, ale i slabší osazenstvo udělalo slušnej kravál, ne? Bylo to príma, díky!

Petra

26.4. 2018 / 14:09:41

Hezký větrný den všem, krásný den Vám Radku, Richarde, Milane, Petře a Davide,

nejsem zrovna chlubící typ, ale tohle mi stojí za to. V neděli jsem našla, v úterý jsem obdržela a ve středu si poslechla - LP Pískej si, pískej. Jaká to krása! Deska je jako nová a když jehla mého gramofonu započala "šít" po desce a z ní zazněl ten jemnounký štěněčí hlas, musela jsem se upřímně zasmát. Co že jste písen Divný host přejmenovali na Sněží? Něco mi uniklo? :)
At Vás to dnes v Litomyšli neodnese a koncert baví! Opatrujte se
Petra

roval

24.4. 2018 / 07:40:40

Chlapi díky za super koncert na Kladně. Ze začátku byl sice horší zvuk, ale za to Vy nemůžete, Vaše nasazení vše spravilo. Vzal jsem poprvé i svoje děti, které se těšily na Pulce....:-(
Ještě jednou díky.

Petra

22.4. 2018 / 10:26:32

Krásné nedělní dopoledne,

pánové já jsem se včera celý večer chvěla, zda jsme Vám vůbec poděkovala za zvěčnění se mi na album Normale. Jelikož si nejsem jista, protože ve Vaší přítomnosti zapomínám na slušné vychování, tak dnes posílám VELKE DIKY. At Vás dnešní koncert baví..
Petra

Petra

3.4. 2018 / 08:51:57

Hezký jarní den všem,

přeji panu Richardu Kroczkovi krásné jmeniny, pevné zdraví a vše dobré.

Užívejte dne, Petra

Lenka

24.3. 2018 / 19:30:19

Ahoj všem, koncert na Barče byl naprosto dokonalý, vtipný, milý, vynikající texty a muzika. Díky. Lenka

Artep

24.3. 2018 / 16:29:03

Vážený pane Pastrnáku,

raději bych toto psala přímo na Váš e-mail, nebo možná poslat dopis, ale...chtěla bych Vám tímto vyjádřit svůj obdiv k Vaší osobě, hudbě a přiblížit se k Vám jako k člověku, který mne velmi zajímá a imponuje mi. Netuším jak správné, nebo špatné bude moje vyznání, ale být musí, protože pokaždé když ve mne vzplane touha a vášen, musí ven, jinak by mne sežraly za živa. Po včerejším koncertě jsem jednak nemohla usnout a druhak se nemohu dostat zpátky na zem. A když už o ní zaškobrtnu, zazní mi v hlavě Vaše hudba, texty, vidím Váš úsměv (máte stále klukovský kukuč) a zas letíííím. A ač mám povinnosti, zdá se, že prolétám celou sobotu a budu ráda, když v neděli večer přistanu a vrátím se do reality. Jsem o pár let mladší (pár krát deset) a každý prožíváme život jinak, Vy se tomuhle vyznání můžete příjemně pousmát a v to také doufám, ale pro mne je momentálně představa Vás a ..... (domyslete si) ta nejvíc vzrušující na světe! Když jsem Vás včera viděla, jak se smějete, co říkáte, jak se chováte, myslím, že jste vcelku spokojený člověk. Na tomhle světě bude asi pár věcí, které Vás, jak to říct slušně, serou, ale i s těmi se s nadsázkou Vám vlastní dokážete vypořádat. Připadáte mi jako vášnivý člověk, požitkář a prožitkář v dobrém slova smyslu, netíží Vás přece jen ještě někdy tenhle svět? Děkuji Vám za podpis, přišla jsem zcela nepřipravena a bylo mi poté stydno, že jste se mi musel podepsat na kus čehosi a tak se těším v Kladně, že to pojmem kladně a já se za Vámi znovu odvážím a požádám Vás o podpis, tentokrát celé kapely na mé oblíbené album Normale. Děkuji, s úctou P.

1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 189

Napiš svůj příspěvek

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Unfaina /15. 09. 2019/ Беззалоговый Кредит В Банках Алматы, Авто Кредиты В Казахстане Кокшетау Где можно взять кредит без отказа? Как... více