Fórum

Příspěvky

Iva

10.1. 2015 / 17:29:49

Byla jsem na koncertě v Hybernii s manželem a musím říct, že jsem se ohromně bavila. Díky!!!

Šťastná Alice

10.1. 2015 / 15:41:04

Vážení, v Hybernii to bylo úžasné, úžasné, úžasné. Díky. Alice s rodinou

Paní Helena

9.1. 2015 / 13:49:01

Jůůůůů, díky za odpovědi. Ano, kde tohle dnes v životě uvidíme, a proto vás máme rádi. Jenže od spojení s Mário Bihárim, které bylo tak důkladně inzerováno, jsme čekali více prostoru pro hosta. A kvůli jeho antimainstreamovému charakteru jsme čekali mírně jiný repertoár. Jinak samozřejmě víme, že Buty v klubu je absolutně jiná kapela než Buty na festivalu a podle toho vybíráme. Nabídka songu na přání je skvělá, těším se na realizaci. Na Jukeboxu se už párkrát poštěstilo. Hlavně ať vás hraní pořád baví. Ani nevíte, kolik čiré radosti už jste nám v životě přinesli.

pastos

9.1. 2015 / 09:55:45

Hrome, tady je živo ! Ten Hradec, to my obyčejní hudebníci nevíme. Jedině že by se snad ozval Her manažer ! :)))

Tomas

9.1. 2015 / 08:05:26

Díky za super koncert v Hybernii, viděl jsem Vás asi po 7. a zase to bylo super. Ještě mám doma fotky z Náchoda z roku 1998 když jste s náma po koncertě pařili v divadle Dr. Čížka na našem maturitním večírku :-) Chci se zeptat jestli neplánujete hrát letošní sezónu na letním parketu Výrava u Hradce Králové? www.vyrava-letniparket.cz Díky a ať se Vám v r. 2015 daří a všechno šlape tak jak má!

petrnabassuvavrick

9.1. 2015 / 00:36:17

Paní Heleno.
Děkujeme za názor a osobně si dovoluji odpovědět postupně na Vaše připomínky: Pořádnou porci Normale jsme hrávali, když bylo album čerstvé. Teď jej zařazujeme spravedlivě mezi interpretaci alb, které mezitím přibyly. V menších klubech hráváme z tohoto alba víc skladeb podle atmosféry. Z předchozího příspěvku jisté paní IRIS musíte přece vidět opačný pól toho, co po nás chcete Vy. My jsme ten večer byli tak někde uprostřed. Proč bylo málo té lepší půlky koncertu? Mário Biháry byl pozván jako host a ze 30-ti písní jich hrál 10. Tedy třetinu. Kdyby to byl dvojkoncert , hrál by jich polovinu. Mário je geniální muzikant a bude pro nás ctí , pokud bude chtít ve spolupráci pokračovat. Pak určitě přidáme další písně. Proč prokládáme koncert hity ? Protože jsou to naše vlastní písně , které oslovují zase jiné lidi. Jestli jsme Vám připadali, že nás to nebaví, nemůžu souhlasit. Tento večer to rozhodně nebylo. To dosvědčuje i časté improvizování a tedy jak píše IRIS „ničení melodie a formy“. Píšete , že geniální momenty se střídaly s absolutní rutinou. To beru jako pochvalu. Kde to dnes v životě uvidíte!  Pokus jste byla na více našich koncertech, víte , že se snažíme právě ze stereotypu dostat a dělat si legraci i ze sebe a z vlastní tvorby. Písní máme 110. Přijďte na koncert do klubu a řekněte si , kterou Vám máme zahrát. Věřte, že to s chutí uděláme. Petr Na Bassu Vavřík.

Paní Helena

8.1. 2015 / 22:52:30

Plni národnostních stereotypů jsme očekávali, že při hostování ikony romské hudby KONEČNĚ někde zahrajete pořádnou porci z Normale. Bohužel jsme se zase víceméně nedočkali. Prooooč??? A proč té lepší poloviny koncertu bylo tak málo? A proč jste to museli prokládat hity, když je tak hrozně očividné, že vás to nebaví? Nejsou špatné kvůli "novým" verzím, ale kvůli té znuděnosti, kdy jde jen o práci. Geniální momenty se střídaly s absolutní rutinou. Ti, kteří čekají na Františky, stejně přijdou jednou za 10 let maximálně. Vytvořili jste jedno z nejlepších porevolučních alb vůbec (viz výše) a kde ho máme slyšet?? Dočkáme se zas někdy? Doufám, že v Praze bude ještě někdy koncert pro radost z hudby a ne už jen pro plnění manželských povinností. Chceme tančit a slyšet téměř COKOLIV kromě těch asi 10 odrhovaček.

Katka

8.1. 2015 / 14:49:14

no tak vy jste suchy nebyli, bylo suchy publikum, radovala jsme se, ze kdyz uz jsme aspon vstali na zaver, tak aspon na jeden song zustaneme stat a pohoupneme se..no asi ne tak vy Hybernii...diky, moc jste se mi libili (videla jsme vas naposledy v roce 95 na studentskych kolejich v Belmondu)) a tim rychleji si na vas zajdu nekam do klubu akonecne si dam aspon jedni pivooooooo!!:-DD

pastos

8.1. 2015 / 07:38:54

A samozřejmě díky Máriovi za fantastický výkon jak na pódiu tak později v Konviktu ! ! !:)))

pastos

8.1. 2015 / 07:31:31

Děkujeme za Vaše reakce na koncert v Hybernii a je nám líto Vašeho zklamání z úprav některých písní, ale taková je už naše skupina. Děláme věci tak aby byly zábavné pro nás a naše nejvěrnější fanoušky a chápeme, že to člověk, který na nás přijde jednou za 30 let nemusí pochopit. Každopádně děkujeme za Vaši účast a snad za třicet let zase nashle ! Všem ostatním díky za výdrž a bouřlivý potlesk na konci !!!

1 2 3 4 5 6 7 146

Napiš svůj příspěvek

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Fanda z Grúně /28. 03. 2015/ Zdravím Vás buťáci, Delší dobu sháním po internetech studiovou (demo) verzi 1000 korun, kterou jste nechávali nasosat... více