Fórum

Příspěvky

pastos

8.1. 2015 / 07:38:54

A samozřejmě díky Máriovi za fantastický výkon jak na pódiu tak později v Konviktu ! ! !:)))

pastos

8.1. 2015 / 07:31:31

Děkujeme za Vaše reakce na koncert v Hybernii a je nám líto Vašeho zklamání z úprav některých písní, ale taková je už naše skupina. Děláme věci tak aby byly zábavné pro nás a naše nejvěrnější fanoušky a chápeme, že to člověk, který na nás přijde jednou za 30 let nemusí pochopit. Každopádně děkujeme za Vaši účast a snad za třicet let zase nashle ! Všem ostatním díky za výdrž a bouřlivý potlesk na konci !!!

Ondra

8.1. 2015 / 07:29:48

Dobrý den,

koncert v Hybernii byl super, úpravy písní se mi hrozně líbí, je vidět, že si to kapela prostě užívá a muzikanti jsou výborní!

Ondřej Vyskočil

7.1. 2015 / 18:32:53

Pěkný večer, chtěl bych poděkovat za včerejší skvělý koncert, za poslední dobu pro mne jeden z nejlepších. Je vidět, že vás hraní baví a je to slyšet. Hybernie asi není nejlepší místo pro váš koncert, ale závěrečné ovace ve stoje dokázali, že si to návštěvníci užili. Na rozdíl od Honzy, já měl zvuk výborný, seděl jsem za zvukařem. Pěkná byla koncertní úprava Tady máš a potěšil mne Demáček s tak trochu knopflerovskou dohrávkou okořeněnou tichým výkřikem Radka, když se lehce splet na hmatníku:-) Jako aktivní muzikant (amatér) musím ocenit jak si se svými písněmi hrajete a berete je s nadhledem, přeci jen koncert není CD. Chápu, že se nemuselo někomu líbit provedení některých kousků (viz IRIS), ale vy jste autoři písní, tak si s nimi dělejte co chcete, mne to baví:-)

Ještě jednou díky za supr zážitek

P.S. Na radu Radka jsme si zašli po koncertě s manželkou na pivo a ačkoli bylo po jedenácté večer, tak nám ještě jedno natočili, takže dobrý:-)

Daniel

7.1. 2015 / 16:02:18

Líbil se mi Tata s malým citátem ze Smoke on the water!!

Trochu škoda, že nezaznělo víc písniček z Normale s Bihárim

IRIS

7.1. 2015 / 10:54:27

František, Krtek a Vrána - špatná inovace melodie - kdo Vám to poradil ???

Vážený pane Pastrňáku,Vážené Buty,
je mi 59 let a poprvé jsem se rozhodla koupit vstupenky na Váš koncert jako vánoční dárek pro manžela, sportovní typ - tenista, kterému se fakt líbí písnička František. To proto, že mu jeho babička řekla, aby vysázel u rybníka topoly atd. .... Dostat ho do kina, divadla - nemožné.
Poprvé jsme byli na Vašem koncertě včera 6.1.2015. Nejvíc jsme se oba těšili na písničky, které máme s Vámi spojené a líbí se nám - František, Krtek a Vrána. Ale ta špatná inovační melodie jenom právě těchto 3 písní - kdo Vám to poradil ??? Pokud já to poradil mně..tak k tomu řeknu jen tolik:
František, Krtek a Vrána - to je rodinné stříbro, na které se nesahá ! ! !
Je to zlatý poklad, právě ten, který Vás proslavil.
To proto jsem za Vámi k Hybernům přišla a Vás si vybrala - ne Zagorovou, Vondráčkovou aj. a zklamal jste nás.
Možná jsou Vám tyto 3 písničky už protivné, jako Špinarové Tenkrát na západě, protože to lidi pořád chtějí dokola. No ale proč jim nevyhovět ???
Gott by to svým fanouškům taky neudělal, aby nezazpíval Lady Karneval.
Pěkná nová písnička o kočce za komínem s působivou harmonikou Mária Biháriho se nám velmi líbila - pěkný koncert, ale pročč jste to nedotáhl dokonce i s Františkem, Krtkem a Vránou?
To zklamání přebilo pocit z celkově pěkného koncertu. Fakt jsem byla naštvaná.
Možná tyto komentáře nikdo od Vás vůbec nečte a jedete si po své linii, názory okolí Vás možná ani nezajímají. Vrána - byla hymnou vodáků VŠ mé dcery, měli slova a noty namnožené a všichni na lodích měli své sloky, když sjížděli Lužnici?...

Přeji Vám, aby rok 2015
byl ozářeným jevištěm
na kterém stojíte právě Vy.

Charlie Chaplin napsal:
„Žij podle svojí víry. Dělej to, co Ti radí srdce . . .
To, co chceš . . .
Lidský život je divadelní představení, které se hraje
bez předchozích zkoušek.
Zpívej, směj se, tancuj, měj rád …
a žij intenzivně každý okamžik
dříve než spadne opona a hra skončí bez potlesku.
Zdraví IRIS Praha


Honza

7.1. 2015 / 10:29:51

Auuu, na Butach se neusina, ale Hybernii uz jen Jirkovi Kornovi a Einkesselbuntes ve zlatych lodich ... priserna akustika, sedatka jak na opere, zvukareni, 0.33333 pivo za 50Kc, vsude sama trojice a nadivajici se prkenice ... na fajne Buty uz jen do kraju kde lide nenosi ohybaci samo-uzdravovaci hodinky a kde je kapela i publikum jedno telo ...

Radovan

6.1. 2015 / 17:13:58

v práci teda...

Radovan

6.1. 2015 / 17:13:31

Ahoj, přítelkyně musí zůstat v Praze, nechce někdo 2 lístky? 730107813

Tom

5.1. 2015 / 18:14:21

Mam dva listky navic na zitrejsi koncert 6/1 v Hybernii. Prodam za dobrou cenu. Bude to urcite pecka! V pripade zajmu poslete email na toma_prejda@email.cz s Vasim tel. cislem. Diky moc!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 147

Napiš svůj příspěvek

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

vlado /18. 04. 2015/ Koncert v Bratislave v klube Babylon bol vynikajúci!!! Ďakujeme! více