Fórum

Příspěvky

Občas tady mrknu

15.6. 2015 / 16:48:53

Co nového a tak. Rozumím zdější frustraci. Mnozí překypovali touhou, ale nedošlo k naplnění potřeby. Fajn, ale co ty hejty a nenávistné komentáře? To je něco, co přece normální člověk při zhodnocení zdejších objektivních informací nemůže říct. Pokud chcete odepírat kapele autoritu se rozhodnout, nejprve byste se měli zodpovědět krátký test. Připadá vám, že kapela hraje za rok málo koncertů, že by měla nouzi? Že by musela hrát za každou cenu a za každého počasí, podstupovat tím i sebemenší riziko? Myslíte si, že mezi pořadatelem a kapelou nebyla smlouva s patřičnými klauzulemi, na které obě strany přistoupili? Já si myslím, že pokud je člověk fanoušek (jak jeden diskutující tvrdí, že byl), pak Buty za jejich existenci viděl nesčetněkrát, zazpíval si a šel dál. Každé umělecké dílo překračuje čas i místo, odpoutává se od svých autorů a žije vlastním životem. Tvrdit, že lpíte na autorech, kteří dílo produkují a hodnotíte jej podle toho... Van Gogh byl třeba hrozné ucho a jak pěkně maloval. Hezký den.

Sluníčko

15.6. 2015 / 16:48:02

Nejsme žádní nepřátelé z Medvídka, to se tedy mýlíte, my se na Vás těšili! Ale je to dost sprostý, se takhle sebrat a odjet už jen vůči pořádajícím a o divácích ani nemluvím. Jen takovou akci uspořádat je spousta a spousta hodin organizování a pak práce spousty lidí, kteří to dělají jen pro radost a žádný honorář za to nemají ba naopak. Věnují tomu třeba i svou dovolenou, sjíždějí se ze všech koutů republiky a x hodin odpracují, jen aby to vše fungovalo a náklady si hradí samy. Beru to jako neúctu k cizí práci. Počasí se neovlivní, to je jasné, ale vše je o domluvě a stačilo jen chvíli počkat. Moc velký dík Lucii a spol., která vše zachránila a myslím, že nebyla ani chviličku v ohrožení života.

Vanda

15.6. 2015 / 16:39:26

Hej lidi, co se to tu rozjíždí? Pokud jste Buty chtěli tak moc poslouchat, nic Vám nebrání, abyste si je našli jinde a jindy... Soudný člověk pochopí, že se jim ještě nechce "čurat na mraky"... Tak snad jim jeden zrušený koncert odpustíte...
Mějte se kluci!!!!!!!!!!!!

Meďour

15.6. 2015 / 15:53:41

Třeba si dají Buty reparát po třech letech, jako to udělali Faith No More. Ty taky češi málem roztrhali za zrušené vystoupení :-)

Mošťa

15.6. 2015 / 11:43:16

Že nejste sebevrazi, to se dá pochopit. I když - Lucka Dobrovodská s kapelou, která pak tak trochu "zaskočila za Vás" a protáhla svůj koncert (nehledě na smrtelné nebezpečí), patrně taky ne. Že by byla odvážnější než vy? I páni zvukaři byli odvážnější? Asi ano. Riziko zasažení el. proudem je jedna věc, ale že jsem tak smělý - za co jste si vzali honorář v plné palbě?

Sluníčko

15.6. 2015 / 11:36:22

Milý Buťáci, myslím, že už Vaše reakce na příspěvky "....vy milí a nespokojení chytráci" svědčí o něčem. Je vidět, jak si svých fanoušků vážíte. Žádné, je nám to líto, obávali jsme se..., snad vám to vynahradíme ...., ale máme se vzpamatovat. Dobře, už jsme se vzpamatovali, na Buty už nikdy a nikde. Od pátku mám změněné heslo z NEDĚLEJ ZAGORKU na NEDĚLEJ BUTY.

pastos

15.6. 2015 / 11:34:59

Vážení nepřátelé z Medvídka, nejsme klub sebevrahů. Promiňte.

Mošťa

15.6. 2015 / 10:49:44

Taky jsem tam byl. Jezdím na Medvídka z Hranic ("na Moravě") a Buty jsem měl rád. V podstatě to byla jedna z kapel, na kterých jsem vyrůstal. Jejich starší cédéčka z mojí fonotéky sice nevyhodím, ale jinak pro mě tahle kapela přestala existovat. Je mi to moc líto, ale hudba, kterou mám rád a kterou poslouchám, jde vždy ruku v ruce s charakterem lidí, kteří ji produkují. Užijte si honorář, pánové!

Jablonský Medvídek

15.6. 2015 / 09:42:08

Skupina před vámi přerušila své vystoupení na cca 15 minut. Potom odehrála své vystoupení bez jediného problému! Dokonce hrála navíc až přes půlnoc. Opravdu nikdo po vás nechtěl abyste hráli v nebezpečí života, to by si nikdo nedovolil. Stačilo POUZE počkat max. 30 minut a bylo vše OK. Navíc jste měli v Jablonném zajištěný nocleh, takže další vystoupení jste ten den už neměli. A DOHODA vypadá opravdu jinak. Zkrátka když se nechce, tak se důvody vždy najdou.

Richard Kroczek

15.6. 2015 / 08:58:43

Tak tedy vy milí a nespokojení chytráci.Koncert v Jablonném jsme nezahráli po dohodě s pořadatelem k vůli nebezpečí smrti a úrazu elektrickým proudem. Elektrické kabely byly pod vodou a se střechy se neustále vylívaly tisíce litrů vody i na jeviště. Dokonce i skupina před námi musela svůj koncert přerušit.Důkazem Vám snad může být delší výpadek proudu důsledkem elektroinstalace světel pod vodou. A vy si myslíte, že my otcové rodin máme riskovat naše životy? Už se lidi vzpamatujte. Richard Kroczek bubeník a manažer skupiny BUTY

1 2 3 4 5 6 7 8 9 154

Napiš svůj příspěvek

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Southern man /03. 07. 2015/ Thaavi: Sestru cca tři roky zpět hrávali (jak v klubu, tak na náměstí). více