Fórum

Příspěvky

roval

18.12. 2017 / 10:40:50

Uchem jehly na albu Kosmostour nema chybu, kytarove vyhravky na konci jsou paradni...jenom bych se zeptal panu muzikantu na kdy ze planuji ty slibovane velke koncerty k xxx. vyroci kapely?

Honzys

15.12. 2017 / 22:01:37

Uchem jehly semtam hrajou. I když si nejsem jist, jestli na to bude publikum, taktem nastavovány Kapr se saxofonových, kytarovým a baskytarovým sólem by byl super :-)

Tonda Blaník

15.12. 2017 / 19:51:17

Zdar mistři, neoprášíte 23. na Masarykáči Uchem jehly? Každopádně už se moc těšíme.

Babušek

14.12. 2017 / 21:27:07

Dnes som dostal mail z Ticketportalu o koncertoch v Ateliéri Babylon v Bratislave a na prvom mieste sa objavil koncert Buty v piatok 2.februára 2018. Ako mohli o mne vedieť, že je to moja ale že najobľúbenejšia skupina v tejto galaxii? Bol som aj v Devínskej Novej Vsi takto pred rokom, aj v Senci v amfiteátri tento rok v lete, ale takýto vianočný darček je proste SUPR!!! Hurááá!

http://babylonatelier.sk/event/264-buty

Martin Rufer

25.11. 2017 / 17:11:42

Drahé Buty,

rád bych vám touto cestou chtěl poděkovat za váš hudební přínos naší scéně i naší generaci. Jako ročník 1999 jsem si v prďolovském věku vesele prozpěvoval Tatu a Františka. Pak, asi po deseti letech, jsem se k vaší hudbě vrátil (10. září 2014 jsem byl na vašem koncertě v mostecké Sportovní hale) a od té doby jste mě nepustili :-) Minulý rok jsem na vás vyrazil do Kadaně na letní festiválek, to byla parádní záležitost. Sám jsem aktivní muzikant a vaše muzika mě nejen inspirovala, ale taky umělecky nasměrovala mimo mainstream, který nás dnes tak masíruje. A za to jsem velmi, velmi vděčný! :-) Korepetuju dlouhá léta v pěveckém sboru na gymnáziu, které navštěvuji, tam se mi podařilo zaranžovat a do repertoáru protlačit Nad Stádem Koní a Duj duj duj - s Koňmi jsme dokonce získali 2. místo v celostátním kole přehlídky pěveckých sborů Opava Cantat na podzim 2016. Na druhé straně, na třídních výletech není nic neobvyklého, když si u táboráku prozpěvujeme s kytarou třeba Beskydy, nebo Paní vedoucí. Takže ano, i takovýchto věcí jste příčinou :-) Přeju všem členům kapely pevné zdraví, hodně štěstí, úspěchů, vydařených koncertů a spoustu fanoušků. Hlavně se na ro nevyserte, kluci! :-) A brzy zase někde naviděnou

Martin

Trodna

20.11. 2017 / 09:43:35

Přiznám se, že jsem jedna z těch, které netušily, že Buty stále koncertují. Jako učitelka MS (ač mladá :) využívám internet a podobné vymoženosti moderní doby velmi sporadicky, takže mne nenapalo zjištovat, zda mají nějaké stránky, krom těch lidských, atd. Až nyní. A doháním těch pár let absence But v mém životě velmi intenzivně a tak mne nemůže nechat chladnou, když si tu přečítám některé příspěvky a kroutím nevěřícně hlavou a krotím své prsty a mysl, abych to nechala být a raději nepsala, ale nejde to . Tak to řeknu jak mi zobák narost - lidi, vyserte se na nějaký kritizování, protože to o Vás vypovídá jen to, že jste nespokojení sami se sebou a projektujete se do okolí těmi výkřiky hrůzy jak pořád řešíte kapelu a její žití, bytí, hudbu, znění, pro krista pána, nechte je být a s úctou k nim je poslouchejte, nechte se oblizovat geniálními texty, utečte z reality díky skvostné hudbě a dejte pokoj s těma rádoby znaleckejma kecama! Dejte si jointa, vypněte, zapněte Buty a BUTte. Vím, je svoboda slova....

Miro

19.11. 2017 / 10:13:51

Radku zůstaň sám sebou a ego si nechej:-)

pastos

19.11. 2017 / 08:34:32

Ahoj, díky za pochvalu i za zasvěcenou kritiku. Až se mi to ego podaří izolovat, bude k mání na hudebním bazaru. Ještě jednou díky za váš zájem !

Alan

18.11. 2017 / 17:02:47

Všechno bych přešel, ale to že Milan odešel ne. Když odešel Toader, kapela přišla o kritický prvek a šla do kopru z toho balastu se vynořila až skladba Nad papírem ovšem koncertní verze se Strakou.
Furt je všude zdůrazňováno, že lidi nepřijali Normale, jenže ono už Kapradí bylo slabé, hlavně díky zvuku, který ve srovnání se studiem V zněl jako amaterská nahrávka z vedlejší chodby. Nechápu proč kapela vlastnící svého vlastního zvukaře který je zde jeden z nejlepších nahraje desku do PC:-/. Vavřík a Nytra zrají jako víno Straka je v úctyhodné formě :-) ale ten co drží tu taktovku má zakalenej mozek nekvalitním chmelem z Polska asi a opájí se vlastním EGEM přez které není vidět realita, jen rytmus vnímá, jenže to že Rychard mění tempo je každému u prdele nikdo si toho totiž nevšímá.
Tak pardon, ale je to tak a mě je to líto ze všech nejvíc! Vím že je složité mít v kapele takové osobnosti a nezešílet z toho, ale tys je úplně zdecimoval. A Nytra není Ovčáček Pane dirigente.

Tronda

18.11. 2017 / 15:08:56

Omlouvám se za hrubku v oslovení. Vážení páni muzikanti..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 180

Napiš svůj příspěvek

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

olíí /03. 06. 2018/ Díky! Včera v Hradci to bylo super. Skvělý playlist, skvělá nálada. Moc jsem si to užila. Děkuji více