Fórum

Příspěvky

Southern man

15.9. 2015 / 14:43:10

thaavi: ta první verze se občas ukázala. Ale naštěstí nevyhrála :-)

thaavi

15.9. 2015 / 14:27:18

Tak to jsou silná slova a nevhodná, že Radek na fanoušky sere. Radek je introvert a má svůj svět, ale myslím, že mu na fanoušcích záleží. Buty už dlouho hrají na městských slavnostech apod. hitový fláky, to je všeobecně známo, přesně tenhle program pořadatelé a odhadem 90% účastníků akce tohoto typu vyžaduje. Nemá smysl od tohoto koncertu očekávat něco jiného. Co se týká doby temna, myslím, že z ní existovaly dvě cesty. Sebedestruktivní kataklysma kapely za zvuků antihudby, a nebo že se smíří se svou popularitou a očekáváním veřejnosti a naučí se s tím žít. Jsem rád, že se nestalo to první.

olíí

14.9. 2015 / 22:42:54

jo jo, Buty hrály a hrát budou dál, a i kuky to nakonec myslí moc dobře :-) ponaučení: všechno je v pořádku. a já se těším...

Southern man

14.9. 2015 / 15:04:47

Buty nikdy nepřestali hrát. Já na ně chodím cca od roku 2002, a vídám je několikrát ročně. A to i "době temna". Ty koncerty tehdá byly možná nejlepší koncerty vůbec :-)

kuky

14.9. 2015 / 11:55:13

Na několika věcech se asi shodneme. Že jsou Buty výborná kapela. Že mají naprosto jedinečné texty. Že jsou v tomhle ohledu prostě geniální. Že Pastrňák na fanoušky sere, se obecně ví a tak nějak to k němu patří. A kdybych o nich tohle mínění neměl, nikdy jim žádnou kritiku nepíšu, protože by mi to bylo fuk. Nicméně mi ten koncert v Plzni silně připomněl koncerty těsně před jejich dobou temna, kdy přestali hrát a lidi na ně skoro zapomněli. Je fakt, že o jednoho fanouška jim neubude (a já na ně samozřejmě jen tak chodit stejně nepřestanu), ale už jednou jich takhle ztratili na dlouhou dobu celkem dost. Ale máš pravdu, že je to asi zbytečné psát, ale připadá mi to užitečnější než hladit kočku.

olíí

13.9. 2015 / 23:14:54

Ach kuky, pobavila jsem si, představila jsem si pastose jak si to tu čte, a říká si "no jo, měl bych si ty texty zopaknout...jinak kuky příště nepřijde." Tím se Tě kuky nechci dotknout, a je pravda, že každý člověk se může svobodně vyjádřit třeba i na tomto fóru. Jen jsem hluboce přesvědčená že kritika nefunguje. A když se mi zrovna chce zoufale kritizovat, tak si zavolám kočku, nebo psa, a hladím to němý zvíře tak dlouho, dokud mě nutkání něco nebo někoho kritizovat neopustí. No...dobře...někdy to třeba nestihnu úplně...ale mám velikej záměr to vytrénovat, a je to zábava:-) Taky ještě chci říct, že mě Radkovo kecy pobaví stále :-) a i to že občas vypadne nějaké to slůvko...no a...jsou to jeho texty...Tak dobrou noc slunce v duši

kuky

11.9. 2015 / 13:28:33

Milý Slávku, je super asi po 10 letech vést s někým polemiku v internetovém fóru. Vzhledem k tomu, že vymetám všechny koncerty Butů, na které mám možnost dojet, myslím, že celkem můžu jejich jednotlivá vystoupení srovnávat. A prostě to, co teď předvedli v Plzni, neobstojí ve srovnání s žádným jejich vystoupením. Od Plzně jsme čekali minimálně podobnou úroveň, jako byla loni, kdy to bylo skvělé, hráli průřez celou tvorbou, skvěle jsme se všichni bavili. o to větší zklamání to bylo letos. A jako chodit na koncerty a nic neočekávat, wtf? :) Jako ten koncert měl i světlé momenty, velkej respekt mají za to, že nehráli Františka ani Nad stádem koní ani tu příšernou koncertní verzi Vrány, jasně že muzikanti jsou to skvělí, ale prostě kecáním a zapomínáním textů to posrali. To je všechno.

Slávek

11.9. 2015 / 12:08:51

Ale Kuky, zkus chodit na koncerty But třeba víckrát než jednou za rok. Já v Plzni byl a i jinde letos a to co jsem si vodnes mi občasný zapomenutí textu a trocha ftipný reflexe nijak nepokazilo.
Navíc sem slyšel i to co jsem teda eště neslyšel a v tom klukom křivdíš! Oba Milanové neskuteční! Já se bavil a holt je to dycky subjektivní. Možná příště nic nočekávej a pak nebudeš zklamán :-)

kuky

11.9. 2015 / 11:01:58

Prosím, méně mluvte a více hrajte. A když už mluvíte, tak zkuste vynechat politiku, uprchlíky řešej všichni nonstop, člověk by si od toho aspoň na koncertě rád odpočinul. Jo, jinak tedy taky vinou toho byl koncert v Plzni pěkně na houby. Plná huba keců, přitom zapomínáte texty, i když hrajete na koncertech furt to samý dokola. Trochu se bojím, že se z vás stává celkem slabej odvar kdysi originální kapely, kterej má jeden líbivej program pro obecní slavnosti a už to s tím nějak doklepe. Asi jako příští rok do Plzně stejně zase přijedem, ale jestli tam budou zas ty samý písničky a k tomu jako bonus Pastrňákovy proslovy, asi to bude naposled.
Radku, vzpamatuj se.

m

27.8. 2015 / 13:28:28

Musím povedať, že Buty je jediná skupina zatiaľ, ku ktorej sa môžem vrátiť po krátkej pauze a byť opäť z tej krásnej hudby totálne v prdeli. Nech vám to ešte dlho takto dobre hrá, Buty je fakt český umelecký poklad :) .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 160

Napiš svůj příspěvek

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

babušek /11. 02. 2016/ Tak čo, majstri, túto jar v Bratislave "nic nebude", či......? více