Fórum

Příspěvky

Sluníčko

16.6. 2015 / 14:34:32

Milý petrnabassuvavrick, konečně odpověď hodná chlapa :-). Jestli máte takovou smrťáckou zkušenost, tak tomu už rozumím, jen by to tedy chtělo zapracovat na komunikaci, protože ta první reakce tady, byla, no fuj.. a ani na místě to nebylo o moc lepší. Škoda, že jste přeci jen nezůstali, u Medvídka je zvykem pokračování hraní u ohně a ne vždy je potřeba proudu na to, aby bylo dobře. Tak tedy ať se daří a hlavně ať Vám neprší, aby se to už nemuselo opakovat. A když by přeci jen, zkušenost je a možná i poučení ...

petrnabassuvavrick

16.6. 2015 / 10:10:59

Myslel jsem,že když někdo něco vysvětlí a omluví se, že to stačí. Mýlil jsem se. Zajímalo by mne, jakým zlým jazykem, paní Veroniko, píšete. Na takovou zlobu se už nedá ani reagovat. Snad jen pro informaci: Nešli jsme chlastat, ale jeli jsme spát do Velkých Popovic ,kde jsme druhý den dopoledne hráli.

veronika

16.6. 2015 / 09:05:37

v žádném případě nedoporučuji zvát na koncerty Buty, nebot na festivalu J M v přijatelném a bezpečném počasí odmítli předem zaplacené vystoupení + zajištěné ubytování se s nídaní a občerstvením během čekání 15 na to, až se počasí umoudří. není to tak že by bylo nebetpečné počasí. ve chvíli, kdy bouřka přestala, se Buty omluvila, že hrát nebude, že musí brzy ráno vstávata a že "ta chvíle" je pro ně hodně. brzké vstávaní zdkokumentovali tím, že šli chlastat! není nad nelidskou a sprostou kapelu. opravdu nedoporučiji takovéNELIDSKÉ KŘIVÁKY, jako je Buty. popravdě se může stát, že festival vyhodí peníze za kapelu, která tvrdí, že nejsou sebevrazi, ale už nenapíšou, jaká byla skutečná pravda. též od J M nesnáším tuto křivou kapelu.

Jablko

16.6. 2015 / 08:50:36

petrnabassuvavrik: Omluva se přijímá. Příště by možná bylo lepší hned říci "omlouváme se" než se domnívat, že to druhé straně dojde. Ono to totiž z vašeho chování vypadalo spíše na to, že jste byly rozladění z toho, že na vás nečeká velký dav fanoušků ale pouze menší počet příznivců. A k tomu to nevlídné počasí a nálada je ta tam. Potom už od vás žádná velká snaha o uskutečnění koncertu vidět nebyla. Ať to bylo tak nebo ne už je nyní celkem jedno. Každopádně si myslím, že je to pro vás ponaučení = každý fanoušek je pro vás rovnocenným parťákem a vy byste na něj neměli pohlížet "povýšeně zvrchu" (i když skutečně na koncertech stojíte výš :-) Tak to totiž v Jablonném vypadalo.
PS: pan manažer by si z Vás měl vzít příklad, jak se slušně komunikuje s lidmi. Příště se raději vyjádřete hned vy, ušetříte si několik naštvaných fanoušků :-)

taka-se-holka

16.6. 2015 / 05:03:06

Miluju vas! Ja nemluvim cesky, ale: you're the best. I like your music very much. I wish once I have more time to visit your concert. Pozdravit! Holka z Ratibore, PL :)

petr

15.6. 2015 / 23:40:06

petrnabassuvavrick děkuji za Vaše vyjádření a vysvětlení, takto napsáno to je pochopitelné a přijatelné bez chytráků to zní lépe

petrnabassuvavrick

15.6. 2015 / 21:26:49

Milí přátelé, Sluníčko a ostatní. Naše kapela se Vám omlouvá za neodehraný koncert. To se tak zhruba jedenkrát za sezonu stane. Mohli jsme se samozřejmě omluvit dříve, ale předpokládali jsme , že to o nás víte, že nás to mrzí.
Chránili jsme si naše ubohé životy. :-) Měli jsme trochu strach. Hraju 35 let a zažil jsem dvě smrti a nějaké popáleniny elektřinou mých známých muzikantů v jiných kapelách. Možná jsme teď byli „připosraní“ a špatně volili. Možná by se nic nestalo, možná by se“ jen“ vylila voda ze střechy na naše nástroje.
Po Lucii se vyměnily všechny ty prodlužovačky, ve kterých byla voda. Na střeše zůstalo několik litrů vody. No jo, ale předtím několikrát vypnuly pojistky. V přední linii bylo mokro. Na velkých festivalech se v takových případech stáhne střecha na minimum a pak se vysouší a třeba několik hodin se nehraje. Kluci od zvuku , které známe dlouho a jsou skvělí, mi říkali, že by to mohlo být v pořádku. Byla to věc rozhodnutí. Rozhodli jsme se nehrát. Jestli to bylo rozhodnutí špatné, za to se omlouváme, ale aspoň se nic nestalo.
Rozhodně to není znevážení práce těch, kteří festival připravovali. A co se týká peněz, je to přece věc smlouvy mezi pořadatelem a naší agenturou. Od toho jsou smlouvy, které se předem podepisují a na takové věci pamatují.
Jestli toto je ten moment, kdy začnete nenávidět Buty jako Zagorku, tak to je mi fakt líto. :-(
Petrnabassuvavrik

Občas tady mrknu

15.6. 2015 / 16:48:53

Co nového a tak. Rozumím zdější frustraci. Mnozí překypovali touhou, ale nedošlo k naplnění potřeby. Fajn, ale co ty hejty a nenávistné komentáře? To je něco, co přece normální člověk při zhodnocení zdejších objektivních informací nemůže říct. Pokud chcete odepírat kapele autoritu se rozhodnout, nejprve byste se měli zodpovědět krátký test. Připadá vám, že kapela hraje za rok málo koncertů, že by měla nouzi? Že by musela hrát za každou cenu a za každého počasí, podstupovat tím i sebemenší riziko? Myslíte si, že mezi pořadatelem a kapelou nebyla smlouva s patřičnými klauzulemi, na které obě strany přistoupili? Já si myslím, že pokud je člověk fanoušek (jak jeden diskutující tvrdí, že byl), pak Buty za jejich existenci viděl nesčetněkrát, zazpíval si a šel dál. Každé umělecké dílo překračuje čas i místo, odpoutává se od svých autorů a žije vlastním životem. Tvrdit, že lpíte na autorech, kteří dílo produkují a hodnotíte jej podle toho... Van Gogh byl třeba hrozné ucho a jak pěkně maloval. Hezký den.

Sluníčko

15.6. 2015 / 16:48:02

Nejsme žádní nepřátelé z Medvídka, to se tedy mýlíte, my se na Vás těšili! Ale je to dost sprostý, se takhle sebrat a odjet už jen vůči pořádajícím a o divácích ani nemluvím. Jen takovou akci uspořádat je spousta a spousta hodin organizování a pak práce spousty lidí, kteří to dělají jen pro radost a žádný honorář za to nemají ba naopak. Věnují tomu třeba i svou dovolenou, sjíždějí se ze všech koutů republiky a x hodin odpracují, jen aby to vše fungovalo a náklady si hradí samy. Beru to jako neúctu k cizí práci. Počasí se neovlivní, to je jasné, ale vše je o domluvě a stačilo jen chvíli počkat. Moc velký dík Lucii a spol., která vše zachránila a myslím, že nebyla ani chviličku v ohrožení života.

Vanda

15.6. 2015 / 16:39:26

Hej lidi, co se to tu rozjíždí? Pokud jste Buty chtěli tak moc poslouchat, nic Vám nebrání, abyste si je našli jinde a jindy... Soudný člověk pochopí, že se jim ještě nechce "čurat na mraky"... Tak snad jim jeden zrušený koncert odpustíte...
Mějte se kluci!!!!!!!!!!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 155

Napiš svůj příspěvek

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Lucia /01. 08. 2015/ Dík za koncert v Jasl. Bohuniciach, za krátky pokec, či fotku, som si ho ako inak plne užila více