Fórum

Erik

8.9. 2012 / 19:13:03

TADY nikdo nechcípl, Cyrile. Tady ne !!!

Moraváci jezdí na BUTY přes půl Moravy, ačkoli je v TV fotbal i Berdych z Mňágova o:)

PAVEL BOHUMÍN

8.9. 2012 / 15:43:03

DO FRÉNU DOJEDU. MOC SE TĚŠÍM. KONEČNĚ UVIDÍM KLUKY V AKCI....ČAU.

Cyril

8.9. 2012 / 09:34:47

Tady chcipl pes.

Ostraváček

6.9. 2012 / 22:31:29

Je tu psáno 18.10.2012 18:00. Takže by to mělo začít v 18:00 :-)

Ondra

6.9. 2012 / 21:51:33

Dobrý večer,

mohl by prosím někdo z kapely vícero popsat koncert v ostravském rozhlase 18.10.2012? V kolik to začíná a tak? Já jsem nyní na studijním pobytu mimo ČR, tak vítám každou možnost jak Vás slyšet!
Díky, Ondra

MirekŠ

4.9. 2012 / 07:21:02

Taky si myslím, že mají pánové písniček více. A třeba nejen Radek, ale i Milan, nebo Petr. Zrovna Petrovy Dvě plechové boudy, to je něco úžasnýho. Škoda jen, že si myslí, že jsou všecky ty věci v šuplíku na nic a nepovedený. Třeba v sekci odpadky jsou hodně povedený kousky. Nějaké kdysi taky zahráli v Ladí-neladí a od té doby je zřejmě nehráli. Taky škoda.
Zajímalo by mne taky, co je zač písnička, uvedená na seznamu z jukeboxu, pod albem Votom. Název je Mrtvý plot. Je to starší verze ping-pongu ?

Eva

4.9. 2012 / 02:06:06

To thaavi: lidé dokážou lámat skály i ve vysokém věku. Buty jsou pořád ještě mladí. Co třeba David Koller, na festaku síla, energie.. myslím že kluky z Buty dohnal jejich životní styl. Ten se na nás všech podepisuje. Buty nejsou za zenitem. Změnit životni styl, celkově se ozdravit, pročistit hlavy, motor... Je to snadné. Držím palce. Radku, pusť ven normální, pěkné texty, které udělají radost a nezatíží. Máš jich plný šuplik určitě. Hlavu vzhůru a makejte. Ať Vám to šlape.

Jirka

3.9. 2012 / 16:29:16

Jaký jste předělávali song od MŇÁGY ???

thaavi

3.9. 2012 / 16:06:26

Zdar hoši, sorry že jsem nedorazil do Brna do Zamilcu, jezdil jsem na kole po Šumavě a přemýšlel u toho nad Butama taky. Poslouchám novou desku (sice jsem ju ukradl, ale aspon obcas prijdu na koncert) a sleduju, jaký Buty prodělaly vývoj. Nedávno jsem viděl koncert z 96 z Lucerny a uplne jsem cumel, jaky tryskal z kapely entuziasmus hudebne i vizualne na podiu, vypadalo to, že si hraní užívají, hlavně Radek. Jaký je to kontrast s dneškem Pořád hrají dobře, ale ztratil se takový ten šmrnc. Buty hrávaly velke haly navzdory jejich klubove prirozenosti. Ve snaze vyvíjet se vydaly skvělé Normale, které mnoho lidí nepřijalo. Ještě větší experiment přišel potom s deskou Votom, kde se objevuje nejenom 'antihudba" a sprostarny jako vyraz neklidu a hledání, ale podle me se skupina pokusila o moderni zvuk, coz se ji do znacne miry podarilo, ale malokdo to zaznamenal nebo ocenil. Ač toto album je z pro kapelu velmi těžké doby a odráží se v něm jakoby nespokojenost a sebetrýzeň, nakonec je to silná, hutná výpověď této etapy vývoje se skvělými songy, které obstojí i po letech. Dokonce me bavi i mluvené předěly, které jsem si myslel, že mě budou po pár poslších štvát. Reakce publika je však opět chladná. V té době přichází také Jukebox, věc velmi nečekaná u kapely, která nerada přehrávala hitovky a snažila se neopakovat. V této době přišel jakoby zlom, kapela přijala svoji pozici, smířila se s ní, včetně řemeslného přehrávání hitovek a dál pokračovala bez nějakých velkých cílů a ambicí. Koncerty začaly byt trochu stereotypní, tzv. radio friendly, radost z hraní už taky trochu vyprchala, možná i únava zapracovala z toho všeho. Asi často mučivá a vyčerpávající snaha být nekonvenční už se taky vypotřebovala. A do toho přišlo Duperele. Pro mě rozporuplné album. Na jedné straněvýborné songy, na druhé úlety typu Křovák, Kuřátko, Mccartney, Dupat, ktere ale moc nepobavi, spíš otravují. Připadalo mě to, že na desku prošly věci, které nemusely. Ale po těch útrapách v posledních letech už to tak kluci asi tak neřešili. Tak to jsou moje dojmy. Jsem zvědavý, co bude dál. Buty už jsou vlastně legenda...

Soplica

3.9. 2012 / 08:57:19

To Janule: V Hájku nebylo plno, depresevní prostředí i počasí. To se asi projevilo v první půli lehce melancholickou náladou - hrály se hlavně pomalejší a smutnější věci. Po pauze se to ale neskutečně rozjelo a končilo se v extázi za vytrvalého deště...Díky!

1 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 1042

Napiš svůj příspěvek

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

bongq680 /21. 02. 2020/ 6518... více